Pościg i kolizja

plackosciuszkiData:15.02.2014  (zdjęcia)

Zderzeniem z radiowozem blokującym drogę zakończył się pościg policji za audi. Podejrzewając, że kierowca tego samochodu jest pijany, policjanci usiłowali zatrzymać go do kontroli, a gdy nie reagował, podjęto pościg. Uciekający pojazd nie zatrzymał się jednak przed radiowozem. Uderzył w niego.

Policjanci zatrzymali dwie osoby jadące tym samochodem.44-letni kierowca i 34-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Poszkodowany został również policjant, który znajdował się w radiowozie blokującym drogę. Strażacy podczas tego zdarzenia udzielili pierwszej pomocy przedlekarskiej poszkodowanym oraz kierowali ruchem. W działaniach uczestniczyły: dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, dwa zespoły pomocy drogowej oraz policja.