Życzenia

Czas: Boże Narodzenie 2013

Członkowie OSP Raczki

Boże Narodzenie to czas radości, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół, to szczególny moment, w którym ludzie chętniej otwierają się na tych, którzy potrzebują pomocy oraz wyjątkowy element naszej tradycji i kultury.

Straż pożarna to wyjątkowa służba, w której przyjaźń, zaufanie, a także determinacja i niezawodność w niesieniu pomocy bliźniemu są filarami skuteczności w codziennej działalności ratowniczej i społecznej.

Dziękujemy Druhowie za tą bezinteresowną działalność oraz humanitarną służbę, za ofiarność, troskę o bezpieczeństwo nasze dziedzictwo i wspólne dobro.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2014 Roku życzymy nieustającej satysfakcji ze służby i podejmowanych inicjatyw oraz niegasnącego zapału w realizacji celów i wykonywaniu codziennych zadań, a także sukcesów i wielu powodów do radości w życiu osobistym.

Serdeczne życzenia kierujemy do Waszych najbliższych, dziękując za zrozumienie i wielką cierpliwość jaką okazują gdy oddajecie się naszej floriańskiej służbie.

Leave a Reply