Życzenia z okazji Dnia Strażaka

florian2Z okazji Święta Dnia Strażaka Zarząd OSP życzy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym,

dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.

Składamy serdeczne podziękowania za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca,

jakim  jest Wasza piękna służba i zaangażowanie.

Dzień Strażaka to święto tych,którzy pełnią niebezpieczną,

pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę.

Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim?

A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana.

Zarząd  OSP składa serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Raczki za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi,za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi i służenia Ojczyźnie.

Życzymy satysfakcji z działalności społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego oraz pomyślności w pracy zawodowej.